Malarz nieokreślony niemiecki, XIX w.

176
Pejzaż ze sztafażem olej, płótno dublowane,
81,5 x 106 cm;
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

177
Nad strumieniem olej, płótno, 80 x 115 cm;
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

178
Przed zajazdem, 1879 olej, płótno dublowane, 40 x 108 cm [po konserwacji];
sygn. p.d.: JÓZEF CHEŁMOŃSKI / 1879
Cena wywoławcza. 320 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

179
Portret mężczyzny, 1828 olej, płótno dublowane, 67 x 54 cm,
sygn. l. d.: O.K. 1828
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Malarz nieokreślony, 1. poł. XIX w.

180
Popiersie młodego mężczyzny - w typie wczesnych portretów Tiziano Vecellio
olej, płyta ceramiczna, 30 x 24 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Wacław KONIUSZKO (1854-1900)

181
Mężczyzna palący fajkę olej, płótno, 64,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: W. Koniuszko
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Sergei GERASIMOV (1885-1964)

182
Kobiety przy fortepianie, 1957 olej, płótno, 139 x 111 cm;
sygn. l. d.: Sergei Gerasimov (cyrylicą) 57
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

183
Portret hetmana Stefana Czarnieckiego olej, płótno dublowane,
80 x 61 cm.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony polski, XIX w.

184
Zdjęcie z krzyża olej, płótno dublowane,
56 x 43 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

A. SUSZYLIN, XIX/XX w.

185
Golgota, 1887 olej, deska, 31 x 46,5 cm;
u dołu dedykacja cyrylicą z podpisem
(cyrylicą) i datą 1887 r.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Malarz nieokreślony, włoski, XVII w.

186
Nauczanie Najświętszej Marii Panny olej, płótno dublowane; 75 x 94 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Malarz nieokreślony flamandzki, XVII/XVIII w.

187
Wjazd Mordechaja olej, deska, 41,5 x 54,5 cm
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Malarz nieokreslony, XVII w.

188
Scena rodzajowa w typie Phillipsa Wouwermana
olej, płótno dublowane, 64,5 x 54 cm
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Nicolaes BERCHEM (1620-1683)

189
Pejzaż z pasterzem i praczką olej, deska,
35,4 x 43,6 cm (w świetle ramy);
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

190
Scena rodzajowa we wnętrzu olej, płótno dublowane, 61 x 73,5 cm;
obraz po konserwacji.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

191
Wesołek pijący wino (Wesoły pijak) w manierze Davida Teniersa II
zw. Młodszym (1610 Antwerpia-1690 Bruksela)
olej, deska, 18,5 x 15 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

192
Złote jabłka Hesperyd olej, płótno,
189 x 132 cm
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Armand GODARD (XIX-XX w.)

201
Tancerka Francja, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Teodor RYGIER (1841-1913)

202
Antonio Corazzi - architekt (1792-1877) Polska, odlew 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Christophe FRATIN (1801-1864)

203
Dżokej na klaczy Francja, odlew k. XIX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Alphonse Henri NELSON (1854-?)

204
Popiersie kobiety w koku rzeźba z brązu; wys. całości: 64 cm;
sygn.: A. Nelson oraz z tyłu oznaczenie pracowni
Cena wywoławcza. 4 600 zł

205
Chrystus Ukrzyżowany Europa Zachodnia, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

206
Św. Barbara Europa Środkowa, Polska? po poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Pierre Jules MENE (1810-1879)

207
Polowanie na lisa Francja, odlew k. XIX w.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Thomas François CARTIER (1879-1943)

208
Jeleń Francja, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

T. H. ROHRWASSER (XIX / XX w.)

209
Madonna z Dzieciątkiem, wg Donatella (Donato di Niccolo di Betto - 1386-1466)
płaskorzeźba, 1910; drewno, 84 x 67 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

210
Anioł drewno lipowe polichromowane,
złocone i srebrzone, wys. 37 cm.
Polska, ok. 1720-50
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Krzysztof ZIELIŃSKI (ur. 1974)

301
Scenes Related VI, 2007 fotografia barwna,
silver dye bleach print (ilfochrome),
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

302
Stopy fotografia czarno biała, papier,
21,5 x 15 cm;
Cena wywoławcza. 400 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

303
Autoportret przestrzenny fotografia barwna, papier,
21,5 x 15 cm;
Cena wywoławcza. 400 zł

Wojciech BĄKOWSKI (ur. 1979)

304
Melodie długie jak nie wiem. Przez to długo umiera, długo cierpi, 2008 akwarela malowana na taśmie filmowej (diapozytyw),
Cena wywoławcza. 6 800 zł

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

305
Dynamica w II, 1998 litografia, papier,
60 x 76 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Leszek SOBOCKI (ur. 1934 )

306
Pejzaż II, 1968 linoryt, papier, 23,2 x 30,5 cm (wymiar odbitki),
46 x 58,2 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Janusz BENEDYKTOWICZ (1918-2001)

307
Marsjanie linoryt, papier,
24,3 x 33 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 400 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

308
Od Kronsztadu do Władywostoku litografia, papier,
70,5 x 52 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Piotr WIATRAK (1956-2009)

309
Jednoramienny, 1988 akwaforta, papier,
56 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Wojciech NOWICKI (ur. 1968)

310
Moja Salome, 1985 technika mieszana, papier,
39,5 x 39,5 cm;
Cena wywoławcza. 500 zł

Małgorzata JENTA-DMITRIUK (ur. 1959)

311
Kompozycja, 1987 akwatinta, papier,
25,5 x 23 cm (odbicie), 42 x 38 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 400 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

312
Niewidomi erotomani, 1993 akwaforta, papier, 36,5 x 49,5 cm (odcisk płyty),
53,3 x 78,7 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

313
Słowa, 1987 linoryt, papier,
20 x 15 cm;
Cena wywoławcza. 500 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

314
Kompozycja, 1993 pastel, papier,
49 x 68 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

315
Znaki, 1986 linoryt, papier,
16,5 x 13 cm;
Cena wywoławcza. 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

316
Cerkiew, 2005 tusz, papier,
20 x 29 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)

317
Padół podołkami okraszony jest, 1981 tusz, piórko, pędzel, papier,
51 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

318
Akt, 1989 akwarela, tusz, flamaster, papier,
52 x 38,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)

319
Zestaw rysunków, 1965 trzy rysunki - tusz, papier,
ok. 42 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 100 zł

Konstancja II - projekt kostiumu do spektaklu
„Amadeusz” Petera Schaffera, w reżyserii Romana Polańskiego, Warszawa Teatr na Woli, 1981

320
Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004), Lidia MINTICZ - SKARŻYŃSKA (1920-1994) tusz, tusz lawowany na podrysowaniu
ołówkiem, papier,
48 x 33 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

321
Parasol tusz, papier,
47 x 43 cm (w świetle ramy);
Cena wywoławcza. 15 000 zł