Malarz nieokreślony niemiecki, XIX w.
Nr katalogowy176
Pejzaż ze sztafażem
olej, płótno dublowane,
81,5 x 106 cm;
81,5 x 106 cm;
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)
Nr katalogowy178
Przed zajazdem, 1879
olej, płótno dublowane, 40 x 108 cm [po konserwacji];
sygn. p.d.: JÓZEF CHEŁMOŃSKI / 1879
Cena wywoławcza.
320 000 zł
Malarz nieokreślony, 1. poł. XIX w.
Nr katalogowy180
Popiersie młodego mężczyzny
- w typie wczesnych portretów Tiziano Vecellio
olej, płyta ceramiczna, 30 x 24 cm;
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Sergei GERASIMOV (1885-1964)
Nr katalogowy182
Kobiety przy fortepianie, 1957
olej, płótno, 139 x 111 cm;
sygn. l. d.: Sergei Gerasimov (cyrylicą) 57
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Malarz nieokreślony polski, XIX w.
Nr katalogowy184
Zdjęcie z krzyża
olej, płótno dublowane,
56 x 43 cm;
56 x 43 cm;
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Malarz nieokreslony, XVII w.
Nr katalogowy188
Scena rodzajowa
w typie Phillipsa Wouwermana
olej, płótno dublowane, 64,5 x 54 cm
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy190
Scena rodzajowa we wnętrzu
olej, płótno dublowane, 61 x 73,5 cm;
obraz po konserwacji.
obraz po konserwacji.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Nr katalogowy192
Złote jabłka Hesperyd
olej, płótno,
189 x 132 cm
189 x 132 cm
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Pierre Jules MENE (1810-1879)
Nr katalogowy207
Polowanie na lisa
Francja, odlew k. XIX w.
Cena wywoławcza.
18 000 zł
T. H. ROHRWASSER (XIX / XX w.)
Nr katalogowy209
Madonna z Dzieciątkiem,
wg Donatella (Donato di Niccolo di Betto - 1386-1466)
płaskorzeźba, 1910; drewno, 84 x 67 cm;
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Krzysztof ZIELIŃSKI (ur. 1974)
Nr katalogowy301
Scenes Related VI, 2007
fotografia barwna,
silver dye bleach print (ilfochrome),
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)
Nr katalogowy303
Autoportret przestrzenny
fotografia barwna, papier,
21,5 x 15 cm;
21,5 x 15 cm;
Cena wywoławcza.
400 zł
Henryk OPAŁKA (ur. 1929)
Nr katalogowy305
Dynamica w II, 1998
litografia, papier,
60 x 76 cm (arkusz);
60 x 76 cm (arkusz);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Piotr WIATRAK (1956-2009)
Nr katalogowy309
Jednoramienny, 1988
akwaforta, papier,
56 x 73 cm;
56 x 73 cm;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Małgorzata JENTA-DMITRIUK (ur. 1959)
Nr katalogowy311
Kompozycja, 1987
akwatinta, papier,
25,5 x 23 cm (odbicie), 42 x 38 cm (arkusz);
Cena wywoławcza.
400 zł
Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)
Nr katalogowy317
Padół podołkami okraszony jest, 1981
tusz, piórko, pędzel, papier,
51 x 73 cm;
51 x 73 cm;
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)
Nr katalogowy319
Zestaw rysunków, 1965
trzy rysunki - tusz, papier,
ok. 42 x 29,5 cm;
ok. 42 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 100 zł
Konstancja II - projekt kostiumu do spektaklu
„Amadeusz” Petera Schaffera, w reżyserii Romana Polańskiego, Warszawa Teatr na Woli, 1981
Nr katalogowy320
Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004), Lidia MINTICZ - SKARŻYŃSKA (1920-1994)
tusz, tusz lawowany na podrysowaniu
ołówkiem, papier,
48 x 33 cm (w świetle oprawy)
ołówkiem, papier,
48 x 33 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
3 200 zł