Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

401
Diabeł gwasz, papier,
46 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

402
Droga do Jerozolimy olej, płótno,
92 x 73 cm,
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

403
Kompozycja, 1964 gwasz, papier,
70 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

404
Znaki słonecznego lata akwarela, papier,
61,5 x 48,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

405
Cena gwasz, papier,
31 x 23,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

406
Oratorium Jana Sebastiana Bacha, 1969 monotypia, płótno, 51 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: 'J. Kraupe 1969';
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

407
Montreal, 2010 akwarela, tempera, papier,
44,5 x 53,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Bartosz MILEWSKI (ur. 1975)

408
Strzeż się pociągu 2, 2008 akryl, płótno,
100 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

409
Karnawał w Rio XVII, 2000 olej, płótno,
81 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Edward KUŚNIERZ (1903-1992)

410
Grający na gitarze, ok. 1960 olej, płótno,
52,5 x 63 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Marian JAESCHKE (1904-1980)

411
Martwa natura z pieczywem, 1975 olej, płótno,
60 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

412
Pejzaż XXIII, 1976 akryl, płótno,
60 x 92 cm;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

413
Bez tytułu olej, płótno, 55 x 55 cm;
sygn. l. d.: T. SĘTOWSKI
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Jan IWANIUK (1943-1992)

414
Festyn, 1977 olej, płyta,
73 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Władysław JACKIEWICZ (ur. 1924)

415
Studium czerni, 1967 olej, płótno,
124 x 170 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Stanisław BATRUCH (ur. 1935)

416
Pejzaż tempera, papier,
57 x 75 cm;
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Joanna GAŁECKA (ur. 1963)

417
Ogród, 2012 akryl, płótno,
92 x 81,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

418
Bez tytułu, 1974 olej, płyta pilśniowa,
86 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 42 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

419
Kompozycja A1, 1968 akryl, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: 1968 L.Kunka
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)

420
Kompozycja olej, płótno,
81 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 8 700 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

421
Dziennik nr 70, 1996 olej, płótno,
146 x 114 cm,
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)

422
Bez tytułu, 2011 olej, płótno,
50 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Tomasz KOŁODZIEJCZYK (ur. 1976)

423
Dwie żółte łodzie, 2011 akryl, płótno,
50 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Jan URBAŃSKI (ur. 1982)

424
White American akryl, płótno,
61 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Andrzej CISOWSKI (ur. 1962 )

425
Bez tytułu, 2006 akryl, płótno,
80 x 110 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Eugeniusz TUKAN WOLSKI (ur. 1928)

426
Portret kobiety w kapeluszu technika własna, karton,
19 x 14,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

427
Mojżesz, 1980 gwasz, tusz, papier naklejony na tekturę,
37 x 16 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Wacław GIBASZEK (ur. 1953)

428
Portret Zosi, 2011 olej, akryl, płótno,
70 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Karlos ABOWIAN-Karlen ABOVYAN(1937-1992)

429
Portret Nune, 1985 olej, technika własna, płótno, deska,
30 x 32 cm,
Cena wywoławcza. 16 800 zł

Joanna STOŻEK (ur. 1948)

430
Madonna, 2005 akryl, płyta,
27 x 22 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Stanisław BYRSKI (1911-1966)

431
Martwa natura, 1956 olej, płótno,
60 x 74 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Maria WIĘCKOWSKA (ur. 1926)

432
Kulisy zbrodni pająka, 1962 r. olej, płótno,
50,5 x 45 cm;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

433
P-2006-2980, 2006 akryl, deska,
51,5 x 40,5 cm,
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)

434
Manekin VI, 1997 olej, płótno,
130 x 200 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970 r.)

435
Na balkonie, 2002 olej, płótno,
140 x 180 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

436
Czaszka, 1982 akryl, gwasz, płotno,
111 x 95 cm,
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Katarzyna ŻELECHOWSKA (ur. 1986)

437
Nr 36, 2011 olej, płótno,
89 x 116 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan TROJAN (ur. 1949)

438
Bez tytułu - Godło „Tajne”, 2005 olej, płótno,
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Mariusz KRUK (ur. 1952)

439
Bez tytułu, 2007 olej, płótno,
73 x 92,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

440
Superman, 2006 akryl, płótno,
100 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

441
Sen o Kazimierzu M, 2011 technika własna, płyta,
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

442
Warszawskie Zero, 2012 akryl, płótno,
60 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

443
Delegat Naszej Sprawy, 1989 asamblaż,
64 x 44 x 10 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Edward ŁAZIKOWSKI (ur. 1939)

501
Obiekt, lata 80. XX w. drewno, sznurek;
wys. ok. 78,5 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Aleksander DĘTKOŚ (ur. 1939)

502
Relacja ucho, 2008 mosiądz, kamień, podstawa granitowa,
wys.: 58 cm;
Cena wywoławcza. 2 300 zł

601
Wiolonczelista Polska, Katowice - wytwórnia „Steatyt”?,
lata 60.-70. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

602
Akt kobiety z tkaniną Niemcy, Bahnhof - Selb, wytwórnia Rosenthal,
model Gerharda Schliepsteina z 1932 r.,
realizacja po 1935 lub po 1945
Cena wywoławcza. 1 800 zł

603
Para czapli Niemcy, Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa,
1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł