914
Komplet mebli w stylu biedermeier sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, Polska (?), 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 38 000 zł

915
Komoda barokowa dębina, sosna; fornir - dębina;
Europa Środkowa, Polska, ok. 1780
Cena wywoławcza. 4 100 zł

916
Komoda barokowa jesion, sosna, fornir - jesion, jawor, czarny dąb;
Europa Środkowa, około połowy XVIII w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

917
Sekretera klasycystyczna dębina, orzech, sosna, fornir i intarsje - orzech,
czeczota jesionowa;
Europa Zachodnia, Niemcy?, ok. 1800
Cena wywoławcza. 32 000 zł

918
Komplet mebli neostylowych buczyna barwiona;
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

919
Szyfoniera eklektyczna sosna, fornir - orzech;
Polska, ok. 1880
Cena wywoławcza. 3 500 zł

920
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa dębina; fornir - czeczota tujowa,
gruszka barwiona na ciemny brąz;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 200 zł

921
Kanapa w stylu mebli rokokowych orzech;
Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 600 zł