Hanna HASKA

101
Wielościany - Octahedron, 2011 giclée, papier, 29 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisana u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Leonor FINI (1908-1996)

102
Twarz litografia, papier, 64 x 48 cm (w świetle ramy);
sygn. u dołu ołówkiem: Leonor Fini, l. d.: XI/ LXXV
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

103
Troje na pustyni, 1997 suchoryt, akryl, papier, 72 x 53,5 cm ;
sygn. l. d.: 14 V 97 Rózga
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

104
Akt siedzący litografia, tinta, papier, 31 x 26,3 cm;
l. d. napis ołówkiem: "Akt siedzący”
Cena wywoławcza. 900 zł

Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)

105
Wydalony z Ziemi, 1969 akwaforta, akwatinta, papier, 72, 5 x 53,5 cm;
sygn. p. d.: Janusz Przybylski
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

106
Portret wypukłodruk, papier, 63,6 x 49 cm;
sygn. p. d.: Dawski
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Maria JAS (ur. 1929)

107
Dans les filets, 1971 sucha igła, papier, 45 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Maria Jas, 71
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Paul KLEE

108
Sommeil d'hiver, 1938 litografia barwna, papier, 22 x 35 cm;
sygn. p. d.: Klee
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

109
Zwierzę, 1974 litografia, papier, 68,5 x 47,5 cm ;
sygn. p. d.: Lebenstein 74, l. d. nr: 62/100
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

110
Postacie, 1969 piórko, tusz lawowany, 52 x 74 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

111
Szkice ołówek, kredki, 29 x 42 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Zdzisław STANEK (1925-1996)

112
Obraz świateł 13 technika mieszana, 58, 5 x 41 cm;
sygn. p. d.: Z.Stanek-61-
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

113
Wylęgarnia przedmiotów, 1993 tusz, papier, 71 x 51 cm;
Cena wywoławcza. 8 200 zł

Bronisław LINKE (1906-1962)

114
Schuman - kukiełka piórko, tusz, tektura, 34 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: BWLinke 1950
Cena wywoławcza. 900 zł

Bronisław LINKE (1906-1962)

115
Jak Tito robisz, skąd Tito masz piórko, tusz, papier naklejony na tekture, 27,5 x 18 cm;
sygn. p. d.: BWLinke 1949
Cena wywoławcza. 900 zł

Bronisław LINKE (1906-1962)

116
Po burzy, 1947 piórko, tusz, kredka niebieska, 31 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: BW Linke/ 1947
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

117
Bez tytułu ołówek, papier, 42 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: Tarasewicz Leon
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Ryszard GANCARZ (ur. 1955)

118
Ulica gwiazd I, 2011 technika własna, 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: 09. 2011. R GANCARZ
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

119
Kompozycja z autoportretem technika własna, 52 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: L. Kunka
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

301
Mozart tempera, papier, 49 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

302
Nieborów, na łące, 1992 akwarela, papier, 60 x 43 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

303
Maska pastel, papier, 68 x 41 cm;
sygn. p. d.: stasys
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

304
Tzere, 1974 tusz, akwarela, papier, 63 x 50 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein 74
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

305
Bez tytułu papier gwasz, 28 x 27 cm;
sygn. p.d.: Eug. Markowski
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

306
Kwiaty w wazonie gwasz, papier, 32 x 30 cm;
sygn. l. d: Stażewski
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

307
Wałbrzych, 1997 gwasz, akwarela, papier, 39,5 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

308
Zabawy w niebezpiecznym miejscu, 2008 tempera, papier, 33,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: JModzelewski 2008
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Daniel CHAZME - KALIŃSKI (ur. 1980)

309
Nosorożec, 2009 technika mieszana, płótno, 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: CHA / ZME / 718
Cena wywoławcza. 900 zł

Franciszek LEDÓCHOWSKI (ur. 1981)

310
Mussolini olej, akryl, płótno, 140 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: FRANCISZEK/ LEDÓCHOWSKI
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Michał SEPE - WRĘGA (ur. 1982)

311
Seek and destroy, 2011 technika mieszana, płótno,100 x 70;
sygn. p. d.: SEPE
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Wiktor DYNDO (ur. 1983)

312
Kwiat Afganistanu, 2008 olej, płótno, 150 x 180 cm;
sygn. na odwrocie: WIKTOR/ DYNDO/
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Gabriel MORVAY (1934-1988)

313
Kompozycja ( Portret ), 1962 olej, płótno, 130 x 97 cm;
sygn. p. d.: Morvay
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Maciej LACHUR (1927-2008)

314
Rabin z uczniem olej, płótno, 178,5 x 87 cm
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

315
Bez tytułu, 1993 akryl, płyta pilśniowa, 87 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1993
Cena wywoławcza. 48 000 zł

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

316
Kompozycja pastel, papier naklejony na płótno, 98,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. SZWACZ
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Kazimierz OSTROWSKI (1917-1999)

317
Kompozycja technika mieszana, papier, 56 x 50 cm
Cena wywoławcza. 9 300 zł

Kajetan SOSNOWSKI (1913-1987)

318
Zbombardowane miasto z cyklu „Epitafia”, 1958
olej, płótno, 190 x 140 cm;
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

319
Nocne ptaki, 1997 olej, płótno, 200 x 130 cm;
na odwrocie, na płótnie: Andrzej Fogtt (...)
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

320
Curriculum vitae, 2006 olej, płótno, 101 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: RADOSŁAW SOWIAK (...)
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

321
Pejzaż z domami, 1947 olej, płótno, 72 x 59 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka 47 r.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)

322
Kompozycja, 1958-60 olej, płótno, 137 x 77,5 cm;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

323
Progresja - Wariant, 2011 technika własna, deska, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA (...)
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Michał MISIAK (ur. 1973)

324
S-35, 2009 akryl, płótno, 120 x 120 cm;
na odwrocie: MM (monogram wiązany);
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

325
Moja droga mleczna, 2008 akryl, płótno, 120 x 110 cm;
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski (...)
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Jacek MALICKI (ur. 1946)

326
Typical Dutch, 1978-1983 technika mieszana, płyta pilśniowa, 50 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Bartosz MILEWSKI (ur. 1975)

327
Na terenie całego kraju, 2008 akryl, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. p. d. : Milewski 2008
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Barbara ŁUCZKOWIAK (ur. 1955)

328
Bez tytułu, 2011 collage, materiały tekstylne, akryl, 74 x 65 cm;
sygn. l. d.: B. Łuczkowiak 2011
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Artur TURALSKI (ur. 1949)

329
Kolekcja prac 2 rzeźby figuralne - Kobieta, wys. 172 cm,
Mężczyzna, wys. 190 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł