Nr katalogowy: 320

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

Nr katalogowy: 320

Curriculum vitae, 2006

olej, płótno, 101 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: RADOSŁAW SOWIAK (...)