Nr katalogowy: 102

Leonor FINI (1908-1996)

Nr katalogowy: 102

Twarz

litografia, papier, 64 x 48 cm (w świetle ramy);
sygn. u dołu ołówkiem: Leonor Fini, l. d.: XI/ LXXV