Nr katalogowy: 105

Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)

Nr katalogowy: 105

Wydalony z Ziemi, 1969

akwaforta, akwatinta, papier, 72, 5 x 53,5 cm;
sygn. p. d.: Janusz Przybylski