Nr katalogowy: 309

Daniel CHAZME - KALIŃSKI (ur. 1980)

Nr katalogowy: 309

Nosorożec, 2009

technika mieszana, płótno, 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: CHA / ZME / 718