Nr katalogowy: 312

Wiktor DYNDO (ur. 1983)

Nr katalogowy: 312

Kwiat Afganistanu, 2008

olej, płótno, 150 x 180 cm;
sygn. na odwrocie: WIKTOR/ DYNDO/