Nr katalogowy: 269

Jan Piotr MOLITOR (1702-1756)

Nr katalogowy: 269

Wniebowzięcie Matki Bożej

w asyście świętych, 1742;
olej, płótno dublowane, 76,5 x 48,5 cm;