Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

101
Uroki morza III, 1989 autocynkografia, papier, 45 x 32 cm (odcisk płyty);
sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

102
Don Giovanni litografia barwna, papier, 50 x 37 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

103
Postać technika własna, papier, 15,3 x 14,3 cm
Cena wywoławcza. 800 zł

Alina SZAPOCZNIKOW (1926-1973)

104
Kompozycja, 1960 monotypia, papier, 20 x 20 cm;
sygn. i dat. p.d.: A.S./60
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

105
Bez tytułu, 1997 serigrafia barwna, papier, 90 x 75 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Nowosielski 97
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

106
Gourou II, 1965 długopis, piórko, tusz, papier, 42 x 30 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein 65; l. d.: "Gourou II"
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

107
Emballages, 1967 flamaster czarny, papier, 29,7 x 20,9 cm;
sygn. p. d.: 1967 / T. Kantor
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

108
Detail 2310630 - 2313775 rysunek, piórko, tusz, papier, 32,7 x 24 cm
Cena wywoławcza. 53 000 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

201
Krzyż fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
25,8 x 17,2 cm; na odwrocie stempel autorski.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

202
Płomień fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
27,8 x 19,6 cm; na odwrocie stempel autorski
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jan WESELIK (1923-2005)

203
Tatry - Las na zboczu gór fotografia czarno-biała, papier, 49,7 x 60,5 cm;
na odwrocie napisy ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

204
Ruchome schody fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
21,2 x 30,2 cm; na odwrocie stempel autorski
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Jan WESELIK (1923-2005)

205
Okno, 1976 fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
47 x 61 cm; na odwrocie stempel autorski
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

301
Kompozycja, 2003 akwarela, papier, 29,5 x 40 cm;
sygn. p. d: JModzelewski 2003
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

302
ELLE - Dobrego Roku 1998, 1997 gwasz, papier, 28,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Andrzej TOMASZEWSKI (ur. 1966)

303
2010-472, 2010 pastel, kredka, 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ATomaszewski/ 2010-472
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

304
Klepsydry w Brügge monotypia, papier, 55 x 40,6 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Dawski
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

305
Uśmiechnięty Sfinks, 1991 akwarela, papier, 55 x 37 cm;
sygn. p.d.: 1991 E. DWURNIK
Cena wywoławcza. 4 000 zł

SEPE (ur. 1982)

306
Sailor, 2011 technika mieszana na płótnie, 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: SEPE
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Joanna MAŁECKA (UR. 1975)

307
The End, 2005 technika mieszana, akryl, płótno, 145 x 110 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Paweł SKURSKI (ur. 1978)

308
Człowiek bez twarzy, 2007 olej, tempera, płótno, 60 x 60 cm;
na odwrocie napisy
Cena wywoławcza. 8 000 zł

CHAZME 718 (ur. 1980)

309
Szczur technika mieszana, płótno, 59,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: CHA/ZME/718
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

310
Obraz nr 229, 2004 olej, płótno, 51,5 x 62,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 500 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

311
P-2010-3044, 2010 olej, płótno, 46 x 61 cm;
sygn. l. d.: Witold - K. 10
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

312
Dwie świniorybki, 1983 olej, płótno, 76 x 67 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

313
Flora w zespole, 1967 olej, płótno, 65 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: Lenica;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)

314
Nr 41, 1985 olej, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: B. KIERZKOWSKI. 1985
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

315
Leżąca kobieta przy oknie olej, płótno, 130 x 74,5 cm
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Artur NACHT-SAMBORSKI (1898-1974)

316
Pejzaż olej, płótno, 95 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Nacht Samborski
Cena wywoławcza. 85 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

317
Organy w Oliwie, 1969 technika własna, papier, 70 x 40 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe 1969, l. d.: "Organy w Oliwie"
Cena wywoławcza. 2 600 zł

318
Różokrzyż, 1993 akryl, płótno, 73 x 65 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza. 6 600 zł

319
Kompozycja olej, płótno, 81 x 100 cm
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Ludwik KLIMEK (1912-1992)

320
La fleur de bananer - Kwiat bananowca, 1 olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: Klimek;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Witold PAŁKA (ur. 1928 r.)

321
Dwie kobiety, 1965 olej, płótno, 65 x 80 cm;
sygn. p. d.: Pałka / 65
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

322
Apollo i Dafne olej, płótno, 60 x 91 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Henryk WANIEK (ur.1942)

323
Komnata dwunastu kolumn, 1992 olej, płótno, 73 x 100 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

324
Bez tytułu, 1974 olej, płyta pilśniowa, 86 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1974
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Wanda PAKLIKOWSKA - WINNICKA (1911 - 2001)

325
Obraz czerwień-czerń, 1957 olej, tempera, technika własna, karton (wym.: 108 x 75 cm)
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

326
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

327
Kompozycja relief, akryl, tektura, płyta pilśniowa, 35,4 x 35,4 cm;
sygn. p. d.: Stażewski
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Bolesław UTKIN (1913-1993)

328
Kompozycja olej, płyta pilśniowa, 64 x 64 cm;
sygn. p. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza. 5 400 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

329
Kompozycja abstrakcyjna, 1947 olej, płótno, 73 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: L. Kunka 47 r.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Judyda SOBEL (ur. 1924)

330
Irysy olej, płótno, 60,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: J. SOBEL
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)

331
Akt z kwiatem, 1975 olej, płótno, 116 x 89 cm
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

332
Bażant, 1970 olej, płótno, 55 x 61 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Julian GRABOWSKI (1922-1973)

333
Bez tytułu, 1970 olej, płótno, 67 x 95 cm;
sygn.: J. GRABOWSKI 70;
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

334
Getto technika mieszanal papier, 31 x 45 cm;
sygn. l. d.: Z Lachur
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

335
Impresja z łódką, 2008 akryl, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: Z.O.HORODECKI 2008;
Cena wywoławcza. 2 000 zł