Nr katalogowy: 305

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 305

Uśmiechnięty Sfinks, 1991

akwarela, papier, 55 x 37 cm;
sygn. p.d.: 1991 E. DWURNIK