Nr katalogowy: 335

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 335

Impresja z łódką, 2008

akryl, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: Z.O.HORODECKI 2008;