Mikołaj KASPRZYK (ur. 1952)
Nr katalogowy336
Spotkanie, 2002
olej, płótno, 33 x 46 cm;
sygn. p. d.: MK 02;
sygn. p. d.: MK 02;
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Leszek MISIAK (ur. 1943)
Nr katalogowy338
Wrota uchylone, 1989
akryl, płótno, 105 x 83 cm;
sygn. p. d.: Leszek Misiak 1989
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Agata MOCARSKA (ur. 1974)
Nr katalogowy401
Miki Max
ceramika, plexi glass, led light, 24 x 23 cm
Cena wywoławcza.
800 zł
Marek KOWALSKI (ur. 1954)
Nr katalogowy403
Wenecjanka
brąz na kamiennej podstawie;
wym. 11,5 x 26 x 16,4 cm
wym. 11,5 x 26 x 16,4 cm
Cena wywoławcza.
1 600 zł