Mikołaj KASPRZYK (ur. 1952)

336
Spotkanie, 2002 olej, płótno, 33 x 46 cm;
sygn. p. d.: MK 02;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Radosław SOWIAK (ur. 19500

337
Zwierzeca geometria, 2011 akryl, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: R. SOWIAK / 2011
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Leszek MISIAK (ur. 1943)

338
Wrota uchylone, 1989 akryl, płótno, 105 x 83 cm;
sygn. p. d.: Leszek Misiak 1989
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

339
Brzoskwinie i winogrona, 1997 olej, płótno, 50,5 x 58 cm;
sygn. l. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Władysław RZĄB (1910-1992)

340
Niedzielny odpoczynek olej, płótno 86 x 70 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

341
Widok na Kopiec Kościuszki olej, płótno, 81 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Agata MOCARSKA (ur. 1974)

401
Miki Max ceramika, plexi glass, led light, 24 x 23 cm
Cena wywoławcza. 800 zł

Krzysztof ZARĘBSKI (ur. 1939)

402
Baby Frankenfood obiekt, technika mieszana, 28,5 x 23,5 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Marek KOWALSKI (ur. 1954)

403
Wenecjanka brąz na kamiennej podstawie;
wym. 11,5 x 26 x 16,4 cm
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Tomek KAWIAK (ur. 1943)

404
Kieszeniowy diabełek, 2005 brąz, wys. z podstawą: 21 cm;
sygn. i datowany u podstawy
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Dorota BRODOWSKA (ur. 1954)

405
Stara Ziemia, 2011 technika własna, wys. ok. 118 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł