Nr katalogowy: 314

Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)

Nr katalogowy: 314

Nr 41, 1985

olej, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: B. KIERZKOWSKI. 1985