Nr katalogowy: 318

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

Nr katalogowy: 318

Różokrzyż, 1993

akryl, płótno, 73 x 65 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe