Nr katalogowy: 337

Władysław ZAKRZEWSKI (1903 - 1944)

Nr katalogowy: 337

Thun, Hauptgasse, 1968

olej, płótno, 65 x 92 cm; sygn. i dat: W. ZAKRZEWSKI 1968