Nr katalogowy: 343

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 343

Oczekiwanie na śpiew wielkiego ptaka

akryl, płótno, 80 x 70 cm; sygn. p. d.: T. Sętowski