Nr katalogowy: 336

Krzysztof DUDZIŃSKI - KA DEE (ur. 1953)

Nr katalogowy: 336

Akt na zielonej kanapie, 2010

akryl, płótno, 116 x 89 cm; sygn. i dat. p. g.: KaDee 2010