Nr katalogowy: 335

Jolanta JOHNSSON (ur. 1950)

Nr katalogowy: 335

Głęboka woda, 2010

olej, płótno, 90 x 130 cm; sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: Johnsson 2010