Nr katalogowy: 334

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

Nr katalogowy: 334

Obraz 2012 - Kosarzyska Procesja, 1996

olej, płyta, 50 x 70 cm; sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2012/69.