Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy101
Bez tytułu, 2009
monotypia, papier, 43 x 31,8 cm (odcisk);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jan SAWKA (ur. 1946)
Nr katalogowy103
Projekt plakatu EXODUS
linoryt, papier, 93 x 92 cm (w świetle oprawy);
Teatr Stu, Jan Sawka, 1974
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)
Nr katalogowy105
Fala, 2003
druk unikatowy, papier, 29,5 x 41,8 cm
sygn. i opisany u dołu: Fala 17FS03
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Hanna HASKA (ur. 1952)
Nr katalogowy107
MIEJSCA - Czytanie wymiarów - Reduta, 20
giclée, papier, 30 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Haska 2009;
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Nr katalogowy109
Bez tytułu, 1992
druk, kolaż, papier, 87 x 55
sygn. i dat.: FStarowieyski 1692
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Szymon GDOWICZ (ur. 1983)
Nr katalogowy111
Bez tytułu
rysunek, tusz, ołówek, płótno, 60 x 65 cm;
sygn. na blejtramie: Sz. Gdowicz
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)
Nr katalogowy113
Na plaży, 1963
tusz, papier, 20,5 x 29 cm; (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PODSADECKI 29.9.963
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Jan TARASIN (1926 - 2009)
Nr katalogowy115
Szkic
długopis, kredka, papier, 12,2 x 19,5 cm;
sygn. l. d.: JTarasin
Cena wywoławcza.
600 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Nr katalogowy117
Ilustracja do utworu Tadeusza Różewicza
tusz, papier milimetrowy 58,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein 1956? (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Jakub ADAMEK (ur. 1975)
Nr katalogowy302
Grecja, 2007
olej, płótno, 50 x 100 cm;
opisany i sygn. na odwrocie: Grecja, 2007 -
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Marek SAPETTO (ur. 1939)
Nr katalogowy304
Zadymiony Yves Klein, 1985
z cyklu "Czyste Ręce"
technika mieszana, płótno, 65 x 45 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Piotr SZWABE vel PISZ (ur. 1975)
Nr katalogowy306
Where is my menthol?, 2008
technika mieszana, płótno, 40 x 50 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Nr katalogowy308
Ludzie w lesie, 2007
tempera żółtkowa, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. Modzelewski
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Zbigniew LIBERA (ur. 1959)
Nr katalogowy310
Bez tytułu
ołówek, kredka, akwarela, papier, 44 x 58 cm;
sygn. na odwrocie: Zbigniew Libera
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Nr katalogowy312
Bez tytułu, 1993
akryl, płyta, 92 x 88 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI, 1993
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Anna OKRASKO (ur. 1981)
Nr katalogowy314
Bez tytułu, 2006 z cyklu "Gipsy"
flamaster na płótnie, bandaż, 50 x 60 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Arika MADEYSKA (1928 - 2004)
Nr katalogowy316
Bez tytułu, 1988
olej, płótno, 38 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: 88 / A. MADEYSKA
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Marian BOGUSZ (1920 - 1980)
Nr katalogowy318
Fuga na blachę i ultramarynę, 1965
blacha, tworzywo sztuczne, 73 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: mbogusz
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy320
Notatka o sztuce Nr 109, 1999
olej, płótno, 33 x 24 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Nr katalogowy322
Głowa
pastel, papier, 41,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Paweł JARODZKI (ur. 1958)
Nr katalogowy324
Bez tytułu
akryl, płótno, 40 x 40 cm
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI - Max HEXER (ur. 1961)
Nr katalogowy326
Fire of Fame 1, 2010
olej, płótno, 50 x 50 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)
Nr katalogowy328
Kompozycja nr 58, 1985
olej, płótno, 59 x 74 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: B. KIERZKOWSKI / 1985
Cena wywoławcza.
26 000 zł