Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

1
Bez tytułu, 1963 tusz, kredka, biały gwasz, papier, 28,5 x 40,5 cm;
sygn. u dołu: FS 1663
Cena wywoławcza. 9 000 zł

2
AB=330 technika mieszana, papier, 38,5 x 28,5 cm
(w świetle oprawy); sygn. l. d.: Starowieyski pinx.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

3
Bez tytułu, 1962 akwarela, papier, 49,5 x 27,4 cm;
(w świetle oprawy); sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 12 000 zł

4
Bez tytułu, 1968 tusz papier, 33 x 22 cm
(w świetle oprawy); sygn. u dołu.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

5
1.2.3.4, 1967 ołówek, papier, 40 x 27,4 cm
(w świetle oprawy); sygn.: FS 1667
Cena wywoławcza. 9 000 zł

6
Postacie, 1969 kredka, papier kremowy, 22,4 x 28,5 cm
Cena wywoławcza. 7 000 zł

7
Okocyce i okolice, 1961 technika mieszana, papier, 39,4 x 26,4 cm;
sygn. i opisany u dołu.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

8
Tej pani chwała co nam dziś dała!!!, 196 technika mieszana, papier, 40 x 27,4 cm
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

101
Dwie strefy, 2008 serigrafia barwna, papier, 100 x 70 cm;
sygn. i opisana u dołu
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Salvadore DALI (1904-1989)

102
Dziecko w dłoniach litografia, papier, 38,5 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: Dali
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

103
Złoty latawiec, 1975 autocynkografia, papier, 49,5 x 32 cm;
sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923 - 2011)

104
Wspomnienie z Egiptu, 1999 serigrafia barwna, papier, 70,5 x 101 cm;
sygn. i dat. p.d.: J.Nowosielski 1999 r.
Cena wywoławcza. 5 900 zł

Jan SAWKA (ur. 1946)

105
Projekt plakatu EXODUS linoryt, papier, 93 x 92 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napis
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1929-1999)

106
Kompozycja abstrakcyjna, 1960 drzeworyt barwny, papier, 21,5 x 22 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. T. 60 (piórkiem)
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Maria KAWALEROWICZ (1916-1996)

107
Portret monotypia, karton, 47 x 33 cm;
sygn. p. d.: M. S. Kawalerowicz
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Antoni STARCZEWSKI (1924-2000)

108
CLG v, 1998 serigrafia barwna, papier, 57,5 x 57,5 cm
(w świetle oprawy); sygn. i dat. p.d.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Thomas LENK (ur. 1933), Georg Karl PFAHLER (1926-2002), Günther UECKER (ur. 1930) i Heinz MACK (ur. 1931)

109
Teka czterech grafik, 1971 różne techniki, papier, 45 x 45 cm;
sygnowane (ołówkiem) i numerowane 56/250
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Koji KAMOJI (ur. 1935)

110
Bez tytułu serigrafia, papier, 59 x 59 cm;
sygn. u dołu: Koji Kamoji
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004)

111
Kompozycja technika własna wykonana na starej fotografii,
tektura, 22,5 x 28,7 cm
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Władysław RZĄB (1910-1992)

112
Mój pies, 1984 piórko, tusz, papier, 32 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: WRząb 1984 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 250 zł

Teofil OCIEPKA (1891-1978)

113
Drzewa ołówek, papier, 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: Ociepka/ XI. 1961
Cena wywoławcza. 500 zł

Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

114
Akt technika mieszana, sangwina, papier, gwasz,
98 x 68 cm (całość kompozycji)
Cena wywoławcza. 4 300 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

115
Szkicownik paryski, 1965 ołówek, papier, 24 x 16 cm;
napis l. g.: 17 III 65 - 46 5 k / 65
Cena wywoławcza. 6 200 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

116
Bez tytułu, 1987 tusz, papier, 29,5 x 42,5 cm;
sygn. l. d.: TP. 87
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Józef CZAPSKI (1896-1993)

117
W kawiarni/ Rozmowa - szkic dwustronny ołówek, tusz, papier, 15,3 x 20,2 cm;
sygn. p. d.: JC, numer p. g.: 591
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Ryszard GANCARZ (ur. 1955)

118
Pole D-4, 2011 technika mieszana, 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: R. GANCARZ (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

119
Akt, 1993 tusz, papier, 34 x 26 cm;
sygn. i dat. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 1993
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

201
Portret aktora fotografia czarno-biała, brom, 18,7 x 14,9 cm;
na odwrocie stempel z ZAIKS-u Edwarda Hartwiga
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Zbigniew DŁUBAK (1921-2005)

202
Batory w Narwiku fotografia czarno-biała, 18,1 x 12,6 cm;
na odwrocie pieczęć autorska
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Zbigniew DŁUBAK (1921-2005)

203
Rytmy fotografia czarno-biała, 17,2 x 17,2 cm;
na odwrocie pieczęć ze ZPAF-u Zbigniewa Dłubaka.
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Mikołaj SMOCZYŃSKI (ur. 1955)

204
Fields of Transition 1999/2000 fotografia czarno-biała,
papier fotograficzny, 70 x 89 cm
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Teresa MURAK (ur. 1949) i Mateusz REMBIELIŃSKI (ur. 1979)

205
Krzyż pielgrzymi, 2008-2010 wydruk komputerowy, papier, 29,5 x 38,5 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

301
Bez tytułu, lata 90 akwarela, papier, 72,5 x 50 cm
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

302
Wall, 1991 pastel, papier, 42 x 30 cm;
sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza. 6 600 zł

303
Maska, 1992 pastel, papier jasno szary, drobnofakturowany,
naklejony na tekturę; 48,5 x 62,5 cm (arkusz)
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Alfred LENICA (1899 - 1977)

304
Kompozycja gwasz, papier, 31,5 x 43,5 cm
(w świetle oprawy); sygn. p.d.: Lenica
Cena wywoławcza. 6 000 zł

305
10.III.60 - Szkic do obrazu 11 III 60 tempera, akwarela, papier, 35,5 x 25,5 cm ;
sygn. p. d.: St. Fijałkowski (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Bronisław Wojciech LINKE (1906-1962)

306
Sto pierwszy kwiat, 1959 akwarela, gwasz, papier, 35 x 27 cm;
sygn. i dat. p.d.: Linke 1959
Cena wywoławcza. 5 100 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

307
Zwierzę, 1965 piórko, tusz, akwarela, tusz lawowany,
papier milimetrowy, 18,5 x 28 cm
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Krzysztof LITWIN (1935-2000)

308
Scena rodzajowa, 1993 akryl, sklejka, 24,5 x 30,4 cm;
sygn. p. d.: K. Litwin 93
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

309
Sen o Kazimierzu M., 1992 relief, olej, kostki domina, płyta pilśniowa, 70 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: R. SOWIAK 1992
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

310
Bez tytułu, 2009 akryl, płótno, 200 x 200 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stanisław WASIK (ur. 1952)

311
X / 2 Z, 2011 olej, płyta, technika własna; 75 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Andrzej STROKA (ur. 1953)

312
Seks jest częścią natury, 2008 akryl, płótno, 100 x 100 cm (okrągły format);
napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

313
Rozczłonkowanie, 1970 technika mieszana, collage, sklejka, 57,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: Lenica;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

314
Nr 1, 1979 relief, akryl, płyta pilśniowa, 60 x 60 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 69 000 zł

315
3 września 97, 1997 olej, płótno, 46 x 33,5 cm
Cena wywoławcza. 31 000 zł

316
Akt siedzący, 1958 olej, płótno, 64,5 x 50 cm;
na odwrocie napis: JERZY NOWOSIELSKI 1958
Cena wywoławcza. 140 000 zł