Nr katalogowy: 3

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

Nr katalogowy: 3

Bez tytułu, 1962

akwarela, papier, 49,5 x 27,4 cm;
(w świetle oprawy); sygn. u dołu