Antoni HAYDER (1905 - 1990)

317
Kompozycja olej, płótno, 126 x 98 cm;
sygn. na odwrocie na krośnie: F. HAYDER
Cena wywoławcza. 6 800 zł

Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)

318
Morskie Oko, 1991 olej, akryl, płótno, 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: H Strumiłło
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Krzysztof WOJTAROWICZ (1957 - 2004)

319
Portret Janiny Illukiewiczówny, 1995 olej, płótno, 77 x 98 cm;
sygn. i dat. l.g.: K. Wojtarowicz / 95
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Marek Zbysław MACIEJEWSKI (1946-1999)

320
W ogrodzie, 1997 akryl, tektura, 29 x 33,5 cm
(w świetle oprawy); sygn. p. d.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Maria STANGRET- KANTOR (ur. 1929)

321
Bez tytułu gwasz, papier, 46,5 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Stangret
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Marek WAGNER (ur. 1949)

322
Kompozycja abstrakcyjna, 1973 olej, płótno, 124,5 x 89 cm;
sygn. u dołu w obrębie kompozycji
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

323
Pejzaż 98/61, 1961 olej, płótno, 160 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 76 000 zł

Lutka PINK (1916-1998)

324
Martwa natura, 1948 olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: PINK
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Katarzyna SKOCZYŃSKA (ur. 1958)

325
Martwa natura, 1991 olej, płótno, 85 x 100 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Józef CZAPSKI (1896-1993)

326
Dziecko w fotelu, 1976 olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: J. CZAPSKI. 76.
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

328
Yma Sumac assemblage, 133 x 55 cm;
na ramie u dołu nalepka z tytułem pracy.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Janusz MARCINIAK (ur. 1954)

329
Pływalnia, 2003 akryl, papier naklejony na płytę pilśniową,
31 x 19,3 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Janusz MARCINIAK (ur. 1954)

330
Zatopiona synagoga II, 2004 akryl, płótno naklejone na płytę pilśniową,
23,4 x 18 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

331
Kompozycja olej, płyta, 40 x 27 cm;
sygn. p. d.: Dawski
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Andrzej MĘCZYŃSKI (ur. 1976)

332
Bez tytułu olej, płótno, 130 x 42 cm
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Teresa MURACKA (ur. 1959)

333
Złote okno, 2010 olej, płótno, 70 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: TERESA MURACKA '10
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

334
Daszki zimowe, 2010 akryl, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. p. d.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Adam JAŚKIEWICZ (ur. 1975)

335
Kompozycja, 2002 relief, karton, 90 x 20,5 cm (z ramą);
sygn. odwrocie: adam jaśkiewicz `2002
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

336
Płock, 1980 nr 183 z cyklu "Podróże autostopem"
(cykl IX)
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Katarzyna ZAWIERUCHA (ur. 1970)

337
Foczka olej, płótno, 60 x 40 cm;
sygn. p. d.: Z' 2010
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

338
Karaoke, 2011 olej, płótno, 40 x 100,5 cm;
sygn. na odwrocie: karaoke / filippo II 2011
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Robert MOTELSKI (ur. 1977)

339
Woda 5 listopada 11:02 olej, płótno, 40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)

340
Jestem psem, 2010 technika własna, akryl, olej, płótno, 90 x 120 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Szymon TELUK

341
Kino, 2007 pigment, emalia, olej, płótno, 105 x 220 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Władysław RZĄB (1910-1992)

342
Piknik olej, płótno, 65,5 x 74,5 cm;
sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Stefan KNAPP (1921 - 1996)

343
Kompozycja z pegazem, 1956 emalia, płyta miedziana, 30,7 x 22 cm;
sygn. u dołu: S. K. 56
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

344
W kawiarni wieczorem olej, tektura, 48 x 63,5 cm;
sygn. p.d.: Rząb
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

345
Łuczniczka olej, płótno, 54 x 41 cm;
sygn. l.d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Jerzy WOLFF (1902-1985)

346
Caput hominis est eius signum, 1984 olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: Wolff 84
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

347
Sroka w szarym swetrze, 2004 akryl, płótno, 45,5 x 55 cm;
sygn. p. g.: ABAKO '04
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Eugeniusz TUKAN - WOLSKI (ur. 1928)

348
Pejzaż z kościołem olej, płyta, 79,5 x 60 cm;
sygn. l. d.: tukan
Cena wywoławcza. 7 400 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

349
Ballada łęczycka II, 1968 tempera, deska, 71,2 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: WK 68
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Aleksy NOWAK (ur. 1956)

350
Postacie olej, tektura, 69,5 x 100 cm;
sygn. l. g.: ALEKSY/ NOWAK
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Józef SKROBIŃSKI (1910-1979)

351
Podwórko II (Wichrów) olej, płótno, 70 x 60 cm;
na odwrocie nalepka autorska?
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Bogdan FIJAŁKOWSKI

352
Odlot olej, płótno, 99,5 x 157,5 cm;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Ludwik KLIMEK (1912-1992)

353
Akty olej, tektura na płótnie, 46 x 55 cm;
sygn. l. d.: Klimek
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Józef ZIĘBA (ur. 1927)

401
Piłkarz, lata 50. 60. XX w. gips, wys. 88 cm, podstawa: 30 x 83 cm
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Andrzej GETTER (ur. 1947)

402
Kompozycja kubistyczna drewno, blacha, 84 x 56 cm
Cena wywoławcza. 3 700 zł