Nr katalogowy: 306

Bronisław Wojciech LINKE (1906-1962)

Nr katalogowy: 306

Sto pierwszy kwiat, 1959

akwarela, gwasz, papier, 35 x 27 cm;
sygn. i dat. p.d.: Linke 1959