Nr katalogowy: 305

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

Nr katalogowy: 305

10.III.60 - Szkic do obrazu 11 III 60

tempera, akwarela, papier, 35,5 x 25,5 cm ;
sygn. p. d.: St. Fijałkowski (ołówkiem)