Nr katalogowy: 309

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

Nr katalogowy: 309

Sen o Kazimierzu M., 1992

relief, olej, kostki domina, płyta pilśniowa, 70 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: R. SOWIAK 1992