Mojżesz KISLING (1891-1953)
Nr katalogowy101
Martwa natura
litografia barwna, papier, 45 x 56,5 cm
(odcisk kamienia); owalna sucha pieczęć p. d.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Joan MIRÓ (1893 - 1983)
Nr katalogowy103
Chien aboyant a la lune
(Pies szczekający na księżyc), 1952
litografia barwna, papier, 36.1 x 54.5 cm
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Nr katalogowy105
Tekst wizualny
długopis, ołówek, kredki, papier, 8,7 x 17,2 cm
(w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Natalia LL (ur. 1937)
Nr katalogowy107
Zestaw prac we wspólnej oprawie
autooffset, papier, 83 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: N.A.T.A.L.I.A. autooffset
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Rafał BUJNOWSKI (ur. 1974)
Nr katalogowy109
Tampony, 2000
linoryt, papier, 13,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
opisany i sygn. u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)
Nr katalogowy111
Vincent van Gogh, 1977
linoryt, papier, 70 x 52,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: MŁODOŻENIEC 1977
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Nr katalogowy113
Akt
piórko, tusz, papier czerpany, 43 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy115
Ilustracja do wierszy Białoszewskiego
tusz, papier milimetrowy, 56,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein / Ilustracja do wierszy B
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy302
Koń z pruskim znamieniem, 2009
akryl, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. i dat. l.d.; na odwrocie nalepka z opisem
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Sławomir TOMAN (ur. 1966)
Nr katalogowy304
Bez tytułu, 2006
olej, płótno, 80 x 80 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Paweł TKACZYK (ur. 1979)
Nr katalogowy306
Bez tytułu, 2008
olej, płótno, 30 x 40 cm;
sygn. na blejtramie
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Nr katalogowy308
Błędne koło, 2007/2008
wydruk, technika mieszana (min. olej, akryl, spray),
płótno, 165 x 150 cm
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Teresa MURAK (ur. 1949)
Nr katalogowy310
Kompozycja
technika własna, 50 x 65 cm
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Bartek MATERKA (ur. 1973)
Nr katalogowy312
Studnia 3, 2005
olej, płótno, 130 x 110 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy314
Ustka, 2009
akwarela, gwasz, papier, 32 x 24 cm;
sygn. p. d.: USTKA / 26.08.2009 / E.DWURNIK
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Jan BERDYSZAK (ur. 1934)
Nr katalogowy316
Rysunek XVI, 1962
tempera, ołówek, papier milimetrowy, 57 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Berdy 1962 / XVI
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Andrzej GIERAGA (ur. 1934)
Nr katalogowy318
Dwa kwadraty
technika, własna, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Jan TARASIN (1926 - 2009)
Nr katalogowy320
Niestabilne obiekty, 1988
olej, płótno, 95 x 66,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 88
Cena wywoławcza.
79 000 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Nr katalogowy322
III 59 (cosmique)
olej, płótno, 37,5 x 54 cm;
Cena wywoławcza.
57 000 zł
Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Nr katalogowy324
Kompozycja
akwarela, tektura, 25 x 24 cm;
sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Janina KRAUPE - ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy326
Kompozycja
akwarela, papier, 50 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Krystyna DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA (1922-2006)
Nr katalogowy328
Martwa natura
olej, płótno, 67 x 88 cm;
sygn. p. d.: Krystyna
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Rajmund ZIEMSKI (1930 - 2005)
Nr katalogowy330
Z cyklu "Ptaki", 1957
olej, płótno, 100 x 82 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZIEMSKI / 57
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Andrzej URBANOWICZ (ur. 1938)
Nr katalogowy332
Martwa natura z dzbankiem i filiżanką
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: A. Urbanowicz
Cena wywoławcza.
4 000 zł