Mojżesz KISLING (1891-1953)

101
Martwa natura litografia barwna, papier, 45 x 56,5 cm (odcisk kamienia); owalna sucha pieczęć p. d.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Mojżesz KISLING (1891-1953)

102
Kwiaty w wazonie litografia barwna, 47 x 56,5 cm (odcisk płyty); sygn. l. d.: Kisling (na płycie)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Joan MIRÓ (1893 - 1983)

103
Chien aboyant a la lune (Pies szczekający na księżyc), 1952 litografia barwna, papier, 36.1 x 54.5 cm
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Pablo PICASSO (1881-1973)

104
Bez tytułu, nr 255, 1968 Grafika z serii 347; akwaforta, papier, 15 x 20,2 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

105
Tekst wizualny długopis, ołówek, kredki, papier, 8,7 x 17,2 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

106
Kompozycja geometryczna, 1961 papier wyciskany (goffrage), 12 x 19,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Natalia LL (ur. 1937)

107
Zestaw prac we wspólnej oprawie autooffset, papier, 83 x 67 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: N.A.T.A.L.I.A. autooffset
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

108
Anima, 1985 linoryt, papier, 33 x 28 cm; opisany i sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Rafał BUJNOWSKI (ur. 1974)

109
Tampony, 2000 linoryt, papier, 13,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy); opisany i sygn. u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

110
Pieśń Pilitis I linoryt, papier, 34 x 25 cm; sygn. i dat. p. d.: TomKazikowski / 1991
Cena wywoławcza. 500 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

111
Vincent van Gogh, 1977 linoryt, papier, 70 x 52,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: MŁODOŻENIEC 1977
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

112
Anioł 73, 1973 sucha igła, papier, 52 x 37 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: SDawski
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

113
Akt piórko, tusz, papier czerpany, 43 x 30 cm; sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

114
Cerkiew, 2005 cienkopis, papier, 25 x 15,5 cm; sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 2005 r. / Kraków
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

115
Ilustracja do wierszy Białoszewskiego tusz, papier milimetrowy, 56,5 x 35 cm; sygn. p. d.: Lebenstein / Ilustracja do wierszy B
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Monika CZARSKA (ur. 1978)

301
Nr 77, 2010 technika własna, płótno, 40 x 30 cm; sygn. i dat. p. d.: Czarska / 2010
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

302
Koń z pruskim znamieniem, 2009 akryl, płótno, 65 x 81 cm; sygn. i dat. l.d.; na odwrocie nalepka z opisem
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF(Issajeff) (ur.1953)

303
Misterium, 2008 olej, tektura, 29 x 20 cm; na odwrocie napis: Misterium / J.G. Issaieff / A.D.2008
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

304
Bez tytułu, 2006 olej, płótno, 80 x 80 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Monika CZARSKA (ur. 1978)

305
Multiply, 2009 technika mieszana, płótno, 110 x 120 cm; sygn. i dat. p. d.: Czarska 2009 oraz odcisk kciuka
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

306
Bez tytułu, 2008 olej, płótno, 30 x 40 cm; sygn. na blejtramie
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Artur (Artór) TROJANOWSKI (ur. 1968)

307
Kobieta z wężem, 2007 akryl, płyta MDF, 103,5 x 140 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)

308
Błędne koło, 2007/2008 wydruk, technika mieszana (min. olej, akryl, spray), płótno, 165 x 150 cm
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

309
Kompozycja nr 4, 2010 akryl, płótno, 100 x 80 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Teresa MURAK (ur. 1949)

310
Kompozycja technika własna, 50 x 65 cm
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Bartek MATERKA (ur. 1973)

311
Bez tytułu, 2004 olej, płótno, 35 x 35 cm; sygn. i dat. na odwrocie: BARTEK MATERKA 2004
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Bartek MATERKA (ur. 1973)

312
Studnia 3, 2005 olej, płótno, 130 x 110 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

313
Labirynt gwasz, papier, 37,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

314
Ustka, 2009 akwarela, gwasz, papier, 32 x 24 cm; sygn. p. d.: USTKA / 26.08.2009 / E.DWURNIK
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)

315
Panie, widzę, żeś prorok, 1985 kolaż, papier, 29,5 x 41,7 cm; sygn. p. d. ołówkiem: Piotr Młodożeniec '85
Cena wywoławcza. 700 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

316
Rysunek XVI, 1962 tempera, ołówek, papier milimetrowy, 57 x 39 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Berdy 1962 / XVI
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Magdalena WIĘCEK (1924-2008)

317
Bez tytułu, 1986 technika własna, papier, 49 x 27,5 cm; sygn. i dat. p. d.: M. Więcek 1986 N. YORK
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

318
Dwa kwadraty technika, własna, 50 x 50 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

319
Kompozycja z kołem technika własna, płyta pilśniowa, 66 x 66 cm; sygn. l. d.: B.UTKIN
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

320
Niestabilne obiekty, 1988 olej, płótno, 95 x 66,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 88
Cena wywoławcza. 79 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

321
Kompozycja nr 58, 1985 olej, płótno, 59 x 74 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 21 000 zł

322
Cena wywoławcza. 57 000 zł

Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

323
Kompozycja abstrakcyjna gwasz, akwarela, papier, 47 x 66 cm; na odwrocie pieczęć zbiorów artysty
Cena wywoławcza. 9 700 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

324
Kompozycja akwarela, tektura, 25 x 24 cm; sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Janina KRAUPE - ŚWIDERSKA (ur. 1921)

325
Portret Tadeusza Kantora tusz, pędzel, pastel, papier, 49,5 x 32 cm; sygn. l. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza. 6 300 zł

326
Kompozycja akwarela, papier, 50 x 35 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Andrzej WRÓBLEWSKI (1927-1957)

327
Garbuska - Garbata we wnętrzu, 1955 olej, płótno, 138 x 100 cm; na odwrocie: Karmiąca przy balkonie, 1954 (Karmiąca)
Cena wywoławcza. 390 000 zł

Krystyna DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA (1922-2006)

328
Martwa natura olej, płótno, 67 x 88 cm; sygn. p. d.: Krystyna
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930 - 2005)

329
Pejzaż miejski olej, płótno, 106 x 65,5 cm; sygn. p. d.: ZIEMSKI .R.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930 - 2005)

330
Z cyklu "Ptaki", 1957 olej, płótno, 100 x 82 cm; sygn. i dat. p. d.: ZIEMSKI / 57
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Zdzisław SALABURSKI (ur. 1922)

331
Kompozycja abstrakcja, 1977 olej, płótno, 65 x 100,5 cm; sygn. l. d.: Z. Salaburski 77
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Andrzej URBANOWICZ (ur. 1938)

332
Martwa natura z dzbankiem i filiżanką olej, płótno, 60 x 80 cm; sygn. na odwrocie: A. Urbanowicz
Cena wywoławcza. 4 000 zł

333
Organy w Oliwie technika własna, 69,5 x 40 cm tytuł l.d.; sygn. i dat. p.d.: J. Kraupe 1969
Cena wywoławcza. 4 600 zł