Nr katalogowy: 314

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 314

Ustka, 2009

akwarela, gwasz, papier, 32 x 24 cm; sygn. p. d.: USTKA / 26.08.2009 / E.DWURNIK