Nr katalogowy: 332

Andrzej URBANOWICZ (ur. 1938)

Nr katalogowy: 332

Martwa natura z dzbankiem i filiżanką

olej, płótno, 60 x 80 cm; sygn. na odwrocie: A. Urbanowicz