Nr katalogowy: 302

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 302

Koń z pruskim znamieniem, 2009

akryl, płótno, 65 x 81 cm; sygn. i dat. l.d.; na odwrocie nalepka z opisem