Maksymilian FEUERRING (1896-1985)
Nr katalogowy334
Kompozycja
technika własna, płyta pilśniowa, 39 x 30 cm;
sygn. p. d.: FEUERRING
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Jan CYBIS (1897-1972)
Nr katalogowy336
Martwa natura z filiżanką, 1965
olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. l.d.: J. Cybis
Cena wywoławcza.
170 000 zł
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy338
Głowa Chrystusa, 1988
gwasz, papier, 29 x 20,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z Lachur 7. X. 1988; obok dedykacja
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Nr katalogowy340
Ładne rzeczy
olej, płótno, 33,5 x 46 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Narzyński
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Weronika RACZYŃSKA (ur. 1978)
Nr katalogowy342
Domy
akryl, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. l.d. W
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Nr katalogowy344
Kot - długi ogon, 2007
pastel, papier, 100 x 70 cm;
opisany i sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Wojtek GÓRSKI (ur. 1958)
Nr katalogowy346
Ziemia
technika własna, płótno, 100 x 140 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)
Nr katalogowy348
Impresje łódzkie
olej, płótno, 110 x 120 cm;
sygn. dwukrotnie na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jerzy SROKOWSKI (1910-1975)
Nr katalogowy350
„Gałązka drzewa słońca" - 3 ilustracje
do zbioru baśni cygańskich Jerzego Ficowskiego
„Gałązka drzewa słońca"; gwasz, papier, 24 x 20,7cm
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Iwan KULIK (ur.1959)
Nr katalogowy352
23 ilustracje do „Mistrza i Małgorzaty"
technika mieszana, papier, 50 x 35 cm;
sygnowane: J. Kulik
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Kuba GRYDNIEWSKI (ur. 1959)
Nr katalogowy354
Bez tytułu
olej, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: Grydniewski
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)
Nr katalogowy356
Panama, 2006
olej, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Witold FRYDRYCH (1916-1970)
Nr katalogowy358
Akt, 1962
olej, płótno, 97,5 x 130 cm;
sygn. l. g. i dat. 1962
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Sławomir MICEK (ur. 1956)
Nr katalogowy402
Kuszenie
brąz, marmur, wys. 51 cm;
sygn. na podstawie: S. MICEK
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Bronisław CHROMY (ur. 1925)
Nr katalogowy404
Owieczka
kamień, metal, wys. 31 cm
Cena wywoławcza.
2 500 zł