701
Maselnica secesyjna Niemcy, Norymberga, "OSIRIS" Zinngiesserei, Walter Scherf und Co, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

702
Szkatułka mosiądz srebrzony, jedwab; wys. 10 cm, szer. 16,3 cm, głęb. 11,5 cm; Europa Zachodnia, Niemcy?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Joseph DANTZELL (1807- 1877)

703
Plakieta ze sceną napoleońską brąz, odlew; 13,3 x 24,8 x 2 cm; Francja, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

704
Krucyfiks miedź, ślady złoceń i srebrzeń; Bardzo interesujący obiekt kultu na styku chrześcijaństwa Wschodu i Zachodu.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

705
Laska z kościaną rączką drewno, kość, srebro pr. 800, metal; dł. 98 cm; Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

706
Tkanina żakardowa jedwab, przetykany nicią metalową; 142 x 166 cm; Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

707
Para kandelabrów 4-świecowych marmur, brąz patynowany; wys. 67 cm, podstawy 15,5 x 15,5 cm; Francja?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Hans Stoltenberg LERCHE (1867 - 1920)

708
Para dzbanów Niemcy, pocz. XX w. Dzbany wykazują wyraźne związki formalne z pracami Augusta Moreau.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

709
Szkatułka na przybory do szycia czeczota orzechowa, jedwab, tafla lustrzana, masa perłowa, srebro złocone, stal; 10,5 x 27 x 19 cm; Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Louis Jean Baptiste CLOUET L'ABBE

710
Mapa Śląska, Czech i Moraw miedzioryt kolorowany na papierze żeberkowanym; arkusz 39 x 57 cm; Francja, 1770.
Cena wywoławcza. 900 zł

Guillaume de L'ISLE (1675 - 1726)

711
Mapa Artois i okolic miedzioryt kolorowany na papierze żeberkowanym; arkusz 54,8 x 66,5 cm, płyta 51 x 61,2 cm; Amsterdam, wyd. Iean Covens, ok. 1720.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Johann Baptist HOMANN (1664 - 1724)

712
Mapa Węgier miedzioryt kolorowany na papierze żeberkowanym; 48,7 x 57,8 cm (w świetle passe-partout); Norymberga, 1 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

713
Cena wywoławcza. 5 000 zł

714
Szabla francuska oficera artylerii wz. 1 Francja, Klingenthal, Coulaud 7 C. Pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

715
Oficerski nowy miecz wojskowy "Shin-gunt" Francja, Klingenthal, Coulaud 7 C. Pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

716
Para pistoletów z zamkami Europa, Rosja (?). k. XVIII / pocz. XIX wieku.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

717
Kordelas myśliwski. Cesarstwo Niemieckie. Solingen, Weyersberg, Kirscbaum und C. Koń. XIX / pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

718
Pistolet podróżny, jednolufowy Stal, drewno. Dług. całk. 185 mm. Europa Zach. Anglia (?). II ćw. XIX wieku.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

719
Pistolet kapiszonowy, dwulufowy, podróżny; stal, drewno. Dług. całk. - 240 mm.Anglia, Birmingham. II ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

720
Zegar ścienny, ramowy drewno sosnowe, lipowe, snycerka, złocenie, mosiądz, emalia; 51,5 x 41 x 14,5 cm; Austro-Węgry, lata 40. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

721
Zegar kominkowy z figurą mężczyzny w kapeluszu z piórami; brąz złocony, mosiądz, emalia; 46,5 x 36 x 13,5 cm; Francja, Paryż, firma Rollin, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

722
Zegar ścienny typu "cartel" brąz złocony, mosiądz, emalia; Francja, Paryż, mechanizm i obudowa Adolph Mougin, H. Luppens, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

723
Zegar kominkowy z postacią Orfeusza brąz złocony, emalia; wys. 53,5 cm, szer. 35,5 cm, głęb. 13 cm; Francja, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

724
Odboje bramne - para żeliwo, wys. 72 cm, średnica 40 cm; Polska, Białogon?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

725
Kobierzec wełna; 186 x 133 cm; Buchara, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

726
Kobierzec - modlitewnik osnowa wełniana, wątek jedwabny; 150 x 90 cm; Persja, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 4 400 zł

727
Obramowanie kominka mosiądz, blacha żelazna; 145 x 85 x 5 cm; Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

728
Żyrandol w stylu art - deco, 6-świecowy; drewno, metal niklowany, szkło; wys. ca 116 cm, dł. 88 cm, szer. 30 cm; Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

729
Słupek-gerydon alabaster, wys. 110 cm, średn. podst. ca 37 cm, blat 32 x 27 cm; Włochy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

730
Lampa ze stolikiem pomocniczym w stylu art deco; konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 181,8 x 60 x 62 cm; śr. blatu 60 cm; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 3 500 zł

731
Żyrandol 5-ramienny drewno orzechowe, metal niklowany, tafla lustrzana; Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.awia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

732
Wieszak ścienny w typie art - deco drewno orzechowe, metal niklowany, tafla lustrzana; wys. 49 cm, szer. 87,2 cm, głęb. 25 cm; Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

733
Lustro ścienne drewno lipowe, snycerka, złocenie; wys. 110 cm, szer. 60 cm, głęb. ca 6 cm; Austro-Węgry? 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

734
Zegar podłogowy mahoń, mosiądz, stal, intarsje brzozowe, jaworowe; 207 x 49,5 x 26 cm Anglia, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 21 000 zł

801
Stolik pomocniczy do gry i robótek w stylu eklektycznym; konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; wys 77 x 57,6 x 39 cm; blat po rozłożeniu - 78 x 57,6 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

802
Stół w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja i fornir - mahoń; 70 x 107,8 x 72 cm; Polska, ok. 1860
Cena wywoławcza. 1 800 zł

803
Stół w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja i fornir - mahoń; 75,4 x 59,5 x 89 cm; Polska, ok. 1860- 1880
Cena wywoławcza. 1 300 zł

804
Szafka pomocnicza, tzw. pensjonarka w stylu Ludwika Filipa; konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 130 x 94 x 64,7 cm; Polska, ok. 1860 - 80
Cena wywoławcza. 4 400 zł

805
Biblioteka w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 190 x 93,5 x 49 cm; Polska, ok. 1880
Cena wywoławcza. 5 000 zł

806
Komplet siedzisk w stylu neoklasycystycznym; konstrukcja - mahoń; fotele - 101 x 64,5 x 54 cm; krzesła - 83 x 45 x 42 cm; Europa, 1. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 7 100 zł

807
Krzesła w stylu gdańskim - 6 szt. Konstrukcja - dębina; 114 x 45,5 x 48 cm; Polska Połnocna, Gdańsk (?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

808
Szafa kredensowa w stylu barokowym Europa Środkowa, Niemcy Północne (?); 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 50 500 zł

809
Stolik pomocniczy w stylu klasycystycznym; konstrukcja - sosna, olcha; fornir - mahoń; 74 x 35,5 x 40,8 cm; Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

810
Komoda klasycystyczna Europa Zachodnia - Francja lub Niemcy, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

811
Zestaw mebli w stylu klasycystycznym Europa Środkowa, Polska?, sekretera, komoda i stoł, ok. poł. XIX w., para foteli, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 38 000 zł

812
Sekretera - kantor do pracy w stylu biedermeier; Europa Środkowa, Niemcy lub Polska, ok. 1830.
Cena wywoławcza. 15 200 zł

813
Cztery krzesła w stylu późnego biedermeieru; Konstrukcja - buczyna; fornir - orzech; 92 x 48,5 x 53 cm; Polska (?), ok. 1840.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

814
Komplet mebli w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - dębina; fornir - mahoń; Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 5 500 zł