Nr katalogowy: 722

Nr katalogowy: 722

Zegar ścienny typu "cartel"

brąz złocony, mosiądz, emalia; Francja, Paryż, mechanizm i obudowa Adolph Mougin, H. Luppens, 3 tercja XIX w.