Nr katalogowy: 721

Nr katalogowy: 721

Zegar kominkowy z figurą mężczyzny

w kapeluszu z piórami; brąz złocony, mosiądz, emalia; 46,5 x 36 x 13,5 cm; Francja, Paryż, firma Rollin, 4 ćw. XIX w.