Nr katalogowy: 280

Carl REICHERT (1836-1918)

Nr katalogowy: 280

Wspólny posiłek, 1872

olej, płótno dublowane, 45 x 55,5 cm; sygn. l. d.: Carl Reichert. Wien. 1872