30 listopada 2021

Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł!

30 listopada 2021, godz. 17:00

w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

25.11 (czwartek): 11:00 - 19:00
26.11 (piątek): 11:00 - 19:00
29.11 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
30.11 (wtorek): 11:00 - 17:00

Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl

Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.

 regulamin aukcji wyprzedażowej

Ryszard POŚREDNIK (1919-2016)

306
Pejzaż tusz lawowany, papier; 20,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem p. d.: R. Pośrednik.

Czesław TARCZYŃSKI (ur. 1949)

307
Z cyklu: Zima 2, 2003 r. pastel, karton; 48 x 68 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Czesław Tarczyński;

Zofia MITRĘŻANKA (ur. 1932)

308
Przed chatą, 1970 akwarela, papier; 35 x 38 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: MITRĘŻANKA 70.

Ryszard POŚREDNIK (1919-2016)

309
Pejzaż akwarela, na podrysowaniu ołówkiem, papier; 34 x 49 cm;
sygn. p. d.: R.Pośrednik.

Natalia URBANOWICZ

310
Toskania - Uliczka akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: NUrbanowicz;

Natalia URBANOWICZ

311
Toskania akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: N. Urbanowicz.

Natalia URBANOWICZ

312
Toskania latem, 2019 akryl, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: NUrbanowicz;

Natalia URBANOWICZ

313
Jesienna impresja, 2019 akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: N. Urbanowicz;

Natalia URBANOWICZ

314
W porcie, 2020 akryl, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: NUrbanowicz;

Jasmina NAVOYAN (XX w.)

315
Łąka w kwiatach olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: J. Navoyan.

Zdzisław MAJROWSKI-MEYRO (ur. 1952)

316
Aria ognia, 2020 olej, płótno; 13 x 18 cm;
sygn. p. d.

Witold NOWACKI (XX w.)

317
Po polowaniu olej, płótno; 20,7 x 25,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Witold Nowacki.

JUDI (XX w.)

318
Kwitnące wiśnie olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: Judi.

Zdzisław PLISZAK (XX w.)

319
Ułan na koniu olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: Pliszak Z.

Janusz ZIELIŃSKI

320
Dmuchawce, 2019 olej, płótno; 40,3 x 30,3 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZIELIŃSKI 19.

Aneta KARAŚ

321
Morsko, 2019 olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. wydrapana w farbie p. d.: Karaś Aneta.

Ewa KONDRACKA

322
Siwek, 2020 olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ewa'20;

T. MATCHE

323
Pejzaż z sarną, 1996 olej, płótno; 68,5 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Matche / 96;

324
Night Camp olej, płótno; 13 x 18 cm;
sygn. p. d.

Jacek ŁĄCKI (ur. 1956)

325
Odszedł stary rybak olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: J. Łącki;

T. A. TULLBERG

326
Pejzaż z kanałem olej, płyta; 35 x 48 cm;
sygn. p. d.: T. A. Tullberg.

Edward KANASZYK (ur. 1949)

327
Nokturn z łodzią żaglową olej, płótno; 40,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: E. KANASZYK.

Marcus VON MAY

328
Marilyn Monroe, 2008 olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. p. d.: Marcus;

Wojciech RUTKOWSKI (ur. 1943)

329
Zamieć olej, płótno; 59 x 70 cm;
sygn. p. d.: W. Rutkowski.

Anna WALERYŚ

330
Barwy szczęścia, 2019 olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. d. monogram;

Sylwiana SOBCZYK

331
Miasto w nocy, 2019 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: Sylwianna Sobczyk' 2019;

Leszek GACZKOWSKI

332
Portret z lilią, 2017 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Gaczkowski_2017.

A. MORSINI

333
Wioska olej, płótno; 45,58 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: AMorsini.

Kuba CHOMICKI

334
Pejzaż z drogą, 2020 olej, płótno; 53 x 72,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: CH 2020;

Krzysztof KRZYWIŃSKI

335
Miejsce 3, 2010 olej, płótno; 66 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: KK 10;

Wasilij MARTYNCZUK

336
Pod żaglem, 2018 olej, płótno; 50,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. u dołu cyrylicą: MARTYNCZUK 2018;

M. OSIECKI

337
Konie olej, płótno; 59 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: M. Osiecki.

Katarzyna SŁOWIKOWSKA

338
Młode drzewko, 2006 olej, płótno; 70,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: K SŁOWIKOWSKA'06.

Joanna OSTROWSKA

339
Big Blue, 2018 olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. p. d.:JO.

Anatol MARTYNIUK

340
Boimy. Motyw zimowy, 2020 olej, płótno; 30 x 25 cm;
sygn. p. d.: A. Martyniuk;

Malarz nieokreślony

341
Palmy nadmorskie olej, płyta; 29,2 x 39,7 cm (w świetle oprawy).

Malarz nieokreślony

342
Pejzaż z rzeką i górami olej, płótno; 30,5 x 40,5 cm.

Agnieszka NIŻEGORODCEW

343
Kwitnący sad, 2018 olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: AGNNI 2018;

Gabriela KRAWCZYK

344
Zachód słońca, 2019 olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: G. Krawczyk / 2019.

Anna WALERYŚ

345
Wieczorni randkowicze, 2019 olej, płótno; 40,2 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie;

Malarz nieokreślony

346
Maki wg obrazu Claude’a Moneta „Maki w Argenteuil” (1873, oryginał w paryskim Muzeum Orsay)
olej, płótno; 40,5 x 50 cm.

V. HIBERTSEM

347
Wiejska uliczka olej, płótno; 40 x 46 cm;
sygn. p. d.: V. Hibertsem;

J. KAMIŃSKI

348
Nad jeziorem olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: J. Kamiński.

Ewa BARTOSIK

349
Chabry, 2019 olej, płótno; 41,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Bartosik;

Rowan MARCINIAK

350
Spacer w deszczu, 2020 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Marciniak / 2020;

Anna WERPACHOWSKA

351
Storczyki, 2019 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Werpachowska;

Krzysztof KRÓL

352
Przebudzenie wiosny, 2020 olej, płótno; 59,5 x 39,5 cm;
sygn. na odwrocie.

Malarz nieokreślony

353
Gondolier olej, płótno; 40,5 x 50 cm;
sygn. l. d. nieczytelna.