Nr katalogowy: 309

Ryszard POŚREDNIK (1919-2016)

Nr katalogowy: 309

Pejzaż

akwarela, na podrysowaniu ołówkiem, papier; 34 x 49 cm;
sygn. p. d.: R.Pośrednik.