30. listopada 2021, 17:00
Wystawa przedaukcyjna od: 25 listopada 2021 do: 30 listopada 2021

Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł!

30 listopada 2021, godz. 17:00

w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

25.11 (czwartek): 11:00 - 19:00
26.11 (piątek): 11:00 - 19:00
29.11 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
30.11 (wtorek): 11:00 - 17:00

Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl

Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.

 regulamin aukcji wyprzedażowej

Jacek MIERZEJEWSKI (1883-1925)

109
Stary wiarus tempera, papier; 5 x 4,2 cm (w świetle passe-partout);
niesygn.
Cena wywoławcza 200 zł

Ludwik REMER (1988-?)

110
Polska zima akwarela, papier; 13,5 x 21,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: L. Remer.
Cena wywoławcza 100 zł

Malarz nieokreślony

111
Samotny rybak olej, tektura; 18,7 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.
Cena wywoławcza 200 zł

P. FRIIS

112
Chata nad jeziorem olej, płótno; 45 x 65 cm;
sygn. p. d.: PFriis.
Cena wywoławcza 100 zł

Axel HALDRUP (1890-1977)

113
Domek z ogrodem, 1936 olej, płótno; 47 x 68 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Haldrup 1936;
Cena wywoławcza 500 zł

E. JEPPESEN

114
Stary młyn olej, płótno; 39 x 59 cm;
sygn. l. d.: E. Jeppesen.
Cena wywoławcza 200 zł

S. LANDBAES?

115
Ścieżka olej, płótno; 43 x 63 cm;
sygn. p. d.: S. Landbaes?
Cena wywoławcza 200 zł

H. BOR

116
W bajkowej chatce olej, płótno; 48 x 38 cm;
sygn. p. d.: H. Bor;
Cena wywoławcza 50 zł

Malarz nieokreślony

117
Zajazd olej, płótno; 39,5 x 53 cm;
sygn. p. d.: DUE.
Cena wywoławcza 50 zł

E. BALL

118
W stajni olej, płótno; 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: E Ball.
Cena wywoławcza 500 zł

Malarz nieokreślony

119
Rybacka wioska olej, płyta; 54 x 47 cm;
nie sygn.
Cena wywoławcza 100 zł

KUKRICKI?

120
Rozlewisko olej, płótno; 43 x 68 cm;
sygn. l. d.: Kukricki?;
Cena wywoławcza 50 zł

Malarz nieokreślony

121
Las olej, płótno; 43 x 60 cm;
sygn. l. d.: iA;
Cena wywoławcza 1 000 zł

Malarz nieokreślony

122
Kąpiące się olej, tektura; 55 x 44,5 cm;
sygn. p. d. nieczytelna.
Cena wywoławcza 100 zł

Malarz nieokreślony

123
Wiejski pejzaż olej, płótno; 33,5 x 48,5 cm.
Cena wywoławcza 200 zł

Malarz nieokreślony

124
Przedmiejska uliczka olej, płótno; 35,5 x 50 cm.
Cena wywoławcza 100 zł

P. RONN?

125
Droga między wzgórzami, 1924 olej, płótno; 31,5 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Ronn? / 1924.
Cena wywoławcza 500 zł

O. BAIKERZ?

126
Roztopy olej, płótno; 32 x 41 cm;
sygn. p. d.: O. Baikerz?.
Cena wywoławcza 200 zł

C. RHODE

127
W drodze na pastwisko olej, płótno; 31,5 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: C. Rhode.
Cena wywoławcza 200 zł

Chr. ROMAN

128
Na morzu olej, deska; 24 x 30 cm;
sygn. p. d.: CHR. ROMAN.
Cena wywoławcza 200 zł

L. BYIST?

129
Dziewczyna z doniczka olej, deska; 25,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: L. Byist?.
Cena wywoławcza 200 zł

Malarz nieokreślony polski, XX w.

130
Portret Króla Jana III Sobieskiego - kopia olej, płótno; 64 x 50,5 cm.
Cena wywoławcza 500 zł

Malarz nieokreślony

131
Muszkieter i dziewczyna, koniec XIX w. olej, miedzioryt naklejony na tekturę; 25 x 18 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza 100 zł

Malarz nieokreślony polski (1. połowa XX w.)

132
Brzozy nad strumieniem olej, tektura; 18 x 32 cm.
Cena wywoławcza 100 zł

Malarz nieokreślony

133
Łodzie żaglowe, ok. poł. XX w. olej, sklejka; 28,5 x 38 cm;
sygn. p. d. nieczytelna.
Cena wywoławcza 200 zł

Malarz nieokreślony, francuski?

134
Tańcząca, l. poł. XX w. olej, płyta; 44 x 35 cm;
sygn. p. d. nieczytelna.
Cena wywoławcza 500 zł

Pierre LOUFIN ( pocz. XX w.)

135
Martwa natura z winogronami, 1914 olej, płótno; 41 x 50,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: PIERRE LOUFIN 1914.
Cena wywoławcza 500 zł

Malarz nieokreślony, polski

136
W drodze do kościoła, 2. ćw. XX w. olej, tektura; 39 x 27 cm.
Cena wywoławcza 200 zł

SIERGIEJEW

137
Szczerbakowka, 1912 olej, tektura; 30 x 40,5 cm;
sygn., dat. i opisany cyrylicą l. d..
Cena wywoławcza 200 zł

Stanisław BERGMAN (1882-1930)

138
Sielski pejzaż z chatką olej, płótno; 55 x 68 cm;
sygn. l. d.: S. K. Bergmann;
Cena wywoławcza 1 000 zł

Leonard Karol MAITRE (1767-1816)

139
Pejzaż z potokiem, 1805 olej, płótno; 63 x 79,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. M. K. / 1805;
Cena wywoławcza 500 zł

G. KLEMEKE (XX w.)

140
Wioska rybacka olej, płótno; 52,5 x 122 cm;
sygn. p. d.: G. Klemeke / …
Cena wywoławcza 500 zł

FR. ELTGAARD (XX w.)

141
Łodzie żaglowe na morzu olej, płótno; 45 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: Fr. Eltgaard.
Cena wywoławcza 200 zł

Maurycy TRĘBACZ? (1861-1941)

142
Dziewczynka w białej bluzce pastel, papier; 41,5 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: M. Trębacz / .....(słabo czytelne, zatarte, data?)
Cena wywoławcza 1 000 zł

201
Popiersie Flory masa gipsowa, polichromowana 51 x 38 x 20 cm;
drobne odpryski;
Cena wywoławcza 500 zł

202
Ewa - Wieczna pokusa mosiądz; 21 x 6,5 x 6,5 cm;
Polska?, 2. ćw. XX w.
Cena wywoławcza 200 zł

203
Figurka owczarka niemieckiego stop metali, marmur; 17 x 9,5 x 9,5 cm;
XX w.
Cena wywoławcza 100 zł

Mariusz GAZDA

204
Żubr brąz; 12 x 19 x 9,5 cm;
sygn. na podstawie: Przyjacielowi / Mariusz Gazda;
Cena wywoławcza 200 zł

205
Ikar mosiądz; 35,5 x 41 x11 cm;
konstrukcja lekko rozchwiana;
Cena wywoławcza 200 zł

206
Medalion z wizerunkiem marszałka Józefa Piłsudskiego brąz; 21,5 x 21,35 cm;
Polska, koniec XX w.
Cena wywoławcza 100 zł

207
Byk brąz patynowany; 16 x 18,5 x 6,5 cm;
na boku podstawy: TAUREAU-ROMAN / F. BARBEDIENNE. Fondeur [odlewnia];
Cena wywoławcza 200 zł

208
Piłkarz brąz; 23,5 x 12 x 9,5;
Polska, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza 200 zł

209
Figura - Cztery słonie drewno, kość; 16 x 44 x 5,5 cm;
Azja?, XX w.
Cena wywoławcza 100 zł

210
Zestaw trzech figurek drewnianych drewno; 20 x 7 x 4,7 cm; 19 x 7 x 3 cm; 31 x 13 x 10 cm sygn. na spodzie: JERZY / CZECHOŃ;
Polska, XX w.
Cena wywoławcza 100 zł

Zdzisław MAJROWSKI-MEYRO (ur. 1952)

301
Kwiaty G (edycja 2/20) (A2-2019) inkografia, papier; 43 x 30,5 cm;
sygn. p. d. na kompozycji oraz pod kompozycją;
Cena wywoławcza 200 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005) - według

302
Bez tytułu grafika komputerowa, papier; 35 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. drukowana u dołu: Beksiński.
Cena wywoławcza 100 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

303
Zawieszone obietnice giclée, papier; wymiar kompozycji: 72,5 x 57 cm
sygn. p. d. ołówkiem: Olbiński; nr odbitki: 95/350;
Cena wywoławcza 200 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

304
Moja ziemia - Ma Terre, 2000 druk artystyczny, papier, 48,5 x 36 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. druk.: W SIUDMAK / 2000;
Cena wywoławcza 100 zł