Nr katalogowy: 331

Sylwiana SOBCZYK

Nr katalogowy: 331

Miasto w nocy, 2019

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: Sylwianna Sobczyk' 2019;