Nr katalogowy: 336

Wasilij MARTYNCZUK

Nr katalogowy: 336

Pod żaglem, 2018

olej, płótno; 50,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. u dołu cyrylicą: MARTYNCZUK 2018;