Nr katalogowy: 210

Nr katalogowy: 210

Zestaw trzech figurek drewnianych

drewno; 20 x 7 x 4,7 cm; 19 x 7 x 3 cm; 31 x 13 x 10 cm sygn. na spodzie: JERZY / CZECHOŃ;
Polska, XX w.