Nr katalogowy: 135

Pierre LOUFIN ( pocz. XX w.)

Nr katalogowy: 135

Martwa natura z winogronami, 1914

olej, płótno; 41 x 50,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: PIERRE LOUFIN 1914.