Nr katalogowy: 139

Leonard Karol MAITRE (1767-1816)

Nr katalogowy: 139

Pejzaż z potokiem, 1805

olej, płótno; 63 x 79,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. M. K. / 1805;