868
Lampa na biurko, elektryczna szkło kryształowe, powlekane i rżnięte; wys. 56 cm.
Śląsk?, Czechy?; 2. tercja XX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

869
Lampa stojąca, podłogowa, elektryczna drewno, metal niklowany, tworzywo sztuczne; wys. 117 cm; szer. 44 cm;
Europa Środkowa, lata 60.-70. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

870
Lustro ścienne w manierze barokowej drewno rzeźbione, barwione; tafla lustrzana; wymiary całości 117 x 75 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

871
Słupek marmurowy marmur szary, z barwnym żyłkowaniem; wys. 87 cm;
Europa Południowa, Włochy? XIX/XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

872
Słupek marmurowy w formie kolumienki marmur czarny gładki i żyłkowany; wys. 101,5 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł

873
Para słupków drewno, marmur; wys. 77 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 4 600 - 5 200 zł

874
Słupek drewniany na czwórnogu heban; wys. 152 cm;
Chiny, 3 tercja XIX w.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł

875
Żyrandol empirowy, 9-ramienny, zelektryfikowany brąz złocony; wys. 55 cm (bez łańcucha);
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena oferowana 3 200 zł

876
Żyrandol w manierze rokoka, 6-ramienny, 9-świecowy, elektryczny brąz złocony; wys. 65 cm (bez łańcucha).
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

877
Żyrandol elektryczny, 6-ramienny mosiądz polerowany, wys. 78 cm;
Europa Środkowa, 2. tercja XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Firma GUSTAV BECKER (zał. 1847)

878
Zegar podłogowy drewno dębowe, mosiądz, stal, szkło; wys. 204 cm;
Śląsk, Freiburg (obecnie Świebodzice), 1 poł. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

879
Zegar podłogowy, kwadransowy drewno - mahoń; brąz, mosiądz, stal, szkło; wys. 215 cm;
Anglia, 2 poł. XVIII w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

901
Fotel w stylu art deco orzechowy; 90 x 60 x 65 cm;
Polska, ok. 1930.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 600 zł

902
Stolik do gry w kości palisander; 81 x 66 x 46 cm;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł

903
Barek w stylu art deco palisander; 76 x 100 x 47 cm;
Francja, l. 50. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

904
Toaletka art deco brzoza; 168 x 121 x 37,5 cm; śr. lustra z ramą 108 cm;
Polska, ok. 1930.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł

905
Para foteli Ludwik Filip okleinowane orzechem, z konstrukcją dębową; 103 x 67 x 67 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł

906
Bufet w stylu art déco fornirowany wzorzystym orzechem; 86,2 x 120 x 60 cm.
Europa Środkowa, lata 20/30. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

907
Komplet mebli w stylu neorokokowym brzozowe; stolik, para foteli, para krzeseł;
Europa Środkowa, XIX / XX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł

908
Stolik pomocniczy toaletowy fornir: platan pawie oko, palisander; intarsje; 73,5 x 66,5 x 38 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

909
Sekretarzyk neorokokowy całość fornirowana wzorzystą okleiną orzechową; 99,5 x 101,5 x 46 cm;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

910
Szafa biblioteczna w stylu eklektycznym dębowa; 155 x 96 x 41 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 700 zł

911
Stolik do robotek w stylu secesji geometrycznej dębina, platan we wnętrzu, intarsjowany, 78,5 x 52,2 x 41,2 cm;
Polska, ok. 1900.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

912
Komplet 6 krzeseł w stylu biedermeierowskim buczyna; 89 x 47 x 47 cm;
Polska, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 300 - 2 800 zł