Nr katalogowy: 908

Nr katalogowy: 908

Stolik pomocniczy toaletowy

fornir: platan pawie oko, palisander; intarsje; 73,5 x 66,5 x 38 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł