Nr katalogowy: 876

Nr katalogowy: 876

Żyrandol w manierze rokoka, 6-ramienny, 9-świecowy, elektryczny

brąz złocony; wys. 65 cm (bez łańcucha).
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł