Nr katalogowy: 809

Nr katalogowy: 809

Ramka na dwie fotografii - składana zdobiona motywem kwiatowym

brąz złocony, szyby; 14,3 x 9,5 cm (światło)
pocz. XX w.; brak jednej szyby.