Ponad 250 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
23 września 2020, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
17.09 (czwartek): 11:00 - 19:00
18.09 (piątek): 11:00 - 19:00
21.09 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
22.09 (wtorek): 11:00 - 19:00
23.09 (środa): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Władysław Teodor BENDA (1873-1948)
Nr katalogowy1
sygn. na płycie l. d.: W. T. Benda.
John Charles BROMLEY (1795-1839)
Nr katalogowy3
mezzotinta, akwaforta, akwatinta, papier; 53 x 64 cm (w świetle passe-partout);
Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Nr katalogowy5
sygn. i dat. p. d.: 19 AU 75.
Henryk HAYDEN (1883-1970)
Nr katalogowy7
sygn. p. d.: Hayden.
Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)
Nr katalogowy9
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert.
Magdalena ABAKANOWICZ (1930-2017)
Nr katalogowy11
sygn. i dat. p. d.: M. Abakanowicz 85; 92/100.
NATALIA LL (ur. 1937 r.)
Nr katalogowy13
Władysław HASIOR (1928-1999)
Nr katalogowy15
na odwrocie nalepka z pismem maszynowym: Władysław Hasior / Gwiazda telewizyjna / Zakopane '86 oraz słabo czytelny napis
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)
Nr katalogowy17
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski 1953.
23
Holandia, XVIII w.
MIŚNIA
Nr katalogowy25
sygn. na spodzie kobaltem podszkliwnym: dwa skrzyżowane miecze z gwiazdką pod spodem.
GARDNER
Nr katalogowy27
jeden talerz sygn. cyrylicą na spodzie brązem naszkliwnie: Fabrika / GARDNER / w Moskwie.
29
na spodzie kobaltem podszkliwnie oznaczenia chińskie;
Kazimierz KLIMASZEWSKI (czynny ok. 1830-1856)
Nr katalogowy31
sygn., cecha probiercza, miejska na boku stopy: K. Klima/szewski, 12 ,[baranek], Warszawa;
NORBLIN
Nr katalogowy33
sygn. na spodzie: łabędź / NORBLIN / GALW. / WARSZAWA / 8. 7.
35
tarcza z cyframi arabskimi;
37
na spodzie wyryte oznaczenia autorskie; ok. poł. XIX w
39
okres międzywojenny;
Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914) - wg
Nr katalogowy101
pod obrazem p. d.: J. Chełmoński pinx;
Albert Henry PAYNE (1812-1902)
Nr katalogowy103
w bordiurze widoki zamków i pałaców;